V Červené - kapitola 13. - část II.

5. ledna 2017 v 17:10 | Elloii |  V Červené
Kapitola 13. - část II.


Severus vystřelil svou ruku a obtočil ji kolem Harryho zápěstí a cítil proud magie řítící se k němu, ochromující ho, škrtící ho efektivněji, než štíhlé prsty, které byli omotané kolem jeho hrdla, přitisknuté na ohryzku a odstřihávajíce mu přívod vzduchu.

Harryho oči byli doširoka rozšířené, ve tváři úšklebek největšího strachu. Severus se dusil, trhal sebou tak moc, jak mohl a snažil se zachytit Harryho pohled, dát mu znamení, že není v nebezpečí. Ale Harryho tělo bylo napjaté jako drát pod elektrickým vedením nebo kouzelník pod přílišným magickým tlakem a díval se skrz Severuse přímo do očí své noční můry, jeho magie bezohledně drtila Severusovi chabé pokusy o bezhůlkovou obranu.

Stejně jako začali před Severusovýma očima tančit černé skvrny a jeho svaly začali být laxní, Harryho ochranný štít vzplanul k životu, zatlačil mladšího muže zpátky a odhodil ho přes celou místnost. Severus uslyšel zadunění, když se hlava srazila se sádrokartonem. Snažil se nadechnout, podepřel se na rukou a postavil se na nohy.

Harry sklouzl na podlahu, jeho hlava byla příliš těžká, aby se podíval nahoru na Severuse dokud Mistr Lektvarů nevzal do rukou Harryho čelist, aby ho podepřel. Ale jeho oči byli otevřené a postupně se vynořovali z mlhy té pekelné noční můry.

"Sev'rusi?" nezřetelně zamumlal, snažil se posadit a mrkal očima, jak se snažil zaostřit a začal se třást seismickými záchvěvy trhající jeho malým tělem. "Sakra… ublížil jsem ti? Do prdele, omlou-"

Severus ho zastavil pomalým polibkem, pak si přitáhl jeho hlavu na hruď, zkontroloval ji, jestli není od krve. Mladší muž zasyčel, ale prsty zůstaly suché a Severus zastavil jakékoliv další omluvy a vysvětlení dalším polibkem. Potřeboval vědět, že je to v pořádku.

Harry mu odpověděl nádherně, natáhl své nahé tělo proti Severusovi a ochotně nazvedl nohu, aby do něj Severus vklouzl jedním prstem. Harryho vstup byl ještě trochu kluzký, ale Severus stejně musel zapracovat na jeho pnutí a tak přidal druhý prst. Nicméně chtěl, aby to bolelo, dobře bolelo, aby to připomnělo Harrymu, že tohle bylo skutečné a cokoliv, co ho pronásledovalo ve snech, se mezi ně nemohlo dostat.

Vstoupil do Harryho jedním plynulým tahem a nastavil tvrdý a rychlý rytmus, drtil Harryho ústa s kousáním a vytvářením značek na Harryho krku. Harry sténal a kňoural, ale Severus se do něj zasunul větší silou, dokud mu malý výkřik neprozradil, že nalezl Harryho prostatu a natočil své boky proti dalšímu tvrdému tahu. Harry zavyl a Severus se ho jemně dotýkal na zádech, než popadl Harryho dokonalý malý zadek a způsobil mezi nimi ještě větší tření.

Potlačil sten v Harryho sametově horké kůži na krku, přiléhal k té zaoblenině a nořil se do svého menší milence jednou, dvakrát, třikrát. Harry vystříkl s jeho jménem na rtech, vytvořil na jejich tělech lepkavý nepořádek, zatím co jeho vnitřní stěny se lahodně obtáhli kolem Severuse, tlačíc ho přes okraj. Severus z něho opatrně vyklouzl, a když jeho svaly začali znovu spolupracovat, popadl Harryho, a navzdory protestům jeho zad, ho vzal do postele, kde ho zastrčil pod přikrývku a vklouzl za ním.

Harry teď byl klidný, ne tak docela uvolněný, ale už v něm nehučela úzkost a jeho třes ustoupil k malým záchvěvům. Severus byl připraven vrátit se ke spánku. Harry měl ale jiný nápad. Ještě jednou, musel Mistr Lektvarů chytit Harryho zápěstí a odtáhnout ho zpět dolů, i když tentokrát to neskončilo škrcením. Místo toho, se na něj Harry podíval s úšklebkem.

Severus jednu ruku přetáhl přes Harryho hrudník, diskutoval o dalším tahu a srovnával se se situací, když si Harry povzdechl, povzdechnutí, které Severus poznal jako potěšení. Ach, být mladý a znovu energický!

Lehce obalil jedno zápěstí kolem Harryho penisu, vědom si toho, že je stále ještě citlivý poté, co Harry před chvíli vyvrcholil. Měkký, žilnatý, nahoru, dolů, přejel palcem přes vlhkou špičku Harryho erekce, aby získal trochu kluzkosti a plynulejší pohyb. Pravidelný a uklidňující, jako byl jejich sexuální styk zřídka kdy, ale jak se zdálo, Harry to dnes dokázal ocenit, když konečně vyvrcholil s tichým povzdechem.

Zhroutil se na Severuse, který použil bezhůlkovou magii, aby uklidil nepořádek, který Harry udělal na jejich povlečení, a přitáhl si ho blíž k tělu, cítil hladkost, horkou pokožku na jeho. Harryho zpocené vlasy ho lechtaly v nose, ale shledal to méně odporné než smíšený pach sexu. Harryho šampon s vůní jablek a jeho přírodní vůně byla zvláštně přitažlivá.

Severus cítil okamžik, kdy se energie navrátila do Harryho laxního těla, nervózní energie, která jak doufal, zmizí po těch dvou orgasmech. Nicméně opět podcenil Harryho vytrvalost a vzpurnost. Bude to dlouhá noc.

* * *

Severus očekával - ne že by měl nějaká očekávání - , že bude Harry buď bezprostředně pryč, nebo bude mít mladší muž ústa kolem jeho ranní erekce. Zdálo se, že by tím mohl Harry zahnat jakoukoliv nejistotu a rozpaky ze včerejší noci. Místo toho ho ale Harry políbil na rty a nabídl mu šálek černého čaje, když se posadil.

"Ránko." Harry se zdál být radostný a vtisknul mu další polibek na rty. "Spal jsi dobře?"

"Vypadá to, že ty ano," Severus přijal podnos se snídaní, který mu Harry položil na klín a zkoumal jeho obsah. Všechny jeho oblíbené pochoutky, zajímalo ho, co to mělo znamenat.

"Víc než to," usmál se na něj Harry. "A Dobby udělala vafle. Chceš nějaké?"

"Ne, děkuji," odpověděl Severus, otevřel marmeládu a potřel s ní máslo na toustu. "Co pro dnešek plánuješ?"

Byla to zákeřná otázka, samozřejmě, ale Harry se nad ní nepozastavil. "Myslel jsem, že bych si přečetl některé z knih, které mi tu Hermiona nechala. Jak jí znám, jistě mi z nich později udělá test."

Harry dobrá nálada zůstala, i když se Severus domníval, že nejlepší to bude pozorovat z bezpečí knihovny, jen občas zkontroluje mladého čaroděje, každou hodinu. Nebo se ujistí, že je Harry stále v posteli a zamítne výmluvy, díky kterým by ji mohl opustit.

"Přemýšlel jsem, že se půjdu osprchovat," nabídl mu Harry, když Severus otevřel pozdě odpoledne dveře, vyhoupnul se z postele, než mohl Severus argumentovat použitím čistícího kouzla. "Chceš se ujistit, že neuklouznu a neudeřím se do hlavy?"

"Raději ano," postoupil Severus, vzal Harryho jemně svalnatou paži a vedl ho do koupelny, kde mu svlékl šaty, zatlačil ho na stěnu sprchy a udělal víc, než ho jen políbil do bezvědomí, předtím než si přivolal mýdlo a šampon.

Zvědavě přejel rukou přes dokonalou pleť, přes vyvýšeniny svalů a zakončil pohyb na bradavkách, žasl nad hladkým zlatem pod jeho bledými pavoučími prsty.

"Nech mě ti umýt záda," zamumlal Harry a Severus poslechl žádost mozolnatých dlaní, které ho k sobě obrátili a přitiskli ho na zeď jako předtím on Harryho. Rozprostřeli mu po zádech mýdlo, masírovali ho, hnětli jeho uzly napětí a polibky zaléval jeho záda a ramena. "Děkuji ti."

Bylo to zpomalené a zamumlané téměř nesrozumitelně, Severus se odtáhl a sáhl po ručníku, aniž by však uznal Harryho vděčnost. Jako by si ji zasloužil, jako kdyby sex s tímto nádherným mladým mužem bylo strádání namísto odměny, kterou si sobecky sám udělil.

"Tvoje rány se dobře hojí," poznamenal, přejel hůlkou přes koupelnové zrcadlo, aby odstranil zamlžení a mohl tak zhodnotit, zda potřebuje oholit.

"Neměl jsem s tím v podstatě nic společného," odpověděl Harry, jako kdyby to viděl jako osobní úspěch a chtěl být skromný. "Dobby by již měl mít hotovou večeři. V jídelně."

"Máš stále odpočívat v posteli." Mladší muž ignoroval jeho protesty a Severus byl na konci svých sil z hraní Harryho osobní chůvy a hlídacího psa. Harry dokázal být natolik čilý, že by pro něj malý výlet po schodech dolů měl být zdraví neškodný. A byl rád, za čas strávený o samotě, pryč od Harryho a potřeby mít se na pozoru, protože člověk nikdy neví, kdy Harry odhalí, že je ve skutečnosti Potter, se svým hrdinský komplex a neustále tajnostmi zahaleným úsměvem. Stále čekal na další botu velikosti Hagrida, a zajímal se, kdo by mohl být tím, kdo mu ji nechá spadnout na hlavu; Potter nebo Lucius. Co přinese nadcházející noc?

* * *

Přineslo mu to jen další panický záchvat přebitý několika koly úžasného sexu, následovaných Harrym usínajícím mu klidně na hrudi. To bylo pravděpodobně poprvé, kdy neviděl v mladším muži jediný náznak Pottera. Zůstal vzhůru, jen aby se mohl dívat na jemné nadzvedávání těla nahoru a dolů od dechu, laskal nahá záda až k vlnám jeho hýždí. Harry se nikdy neprobudil a Severus konečně usnul s rukami ovinutými těsně kolem Harryho štíhlého pasu.

* * *

Druhý den se Severus rozhodl pracovat ve své laboratoři a Harry se, k jeho překvapení, usadil v knihovně blízko krbu a začal pracovat na jejich společném daňovém přiznání. Severus považoval za nepravděpodobné, že by Harry věděl, co dělá, ale protože to nebyla fyzicky namáhavá činnost, pouze pro něj velice frustrující, neviděl žádný důvod k tomu zasahovat. Harry by mohl poslat pár sov ke Gringottovým a do obchodů na Příčné ulici s žádostí o předání podrobností jeho bankovních účtů, pak je roztřídit a následně vyplnit formuláře, nicméně než vyslovil svou radu, dospěl nevyhnutelně k závěru, že i když by velice rád arogantně zesměšňoval mladšího muže a doporučil mu zaměstnat účetního, raději se otočil a odešel.

Vydal se po schodech dolů do své laboratoře, zajistil za sebou dveře, nastavil kotlík, a přivolal si své poznámky a experimentální recepty naproti ode zdi.

Při experimentování je vždy nutná zvláštní pozornost k detailům, které představují určité riziko exploze, a tak si připravil řadu stabilizačních přísad, k uhašení lektvaru a regulátory kyselosti, jen pro případ. Vklouzl do svých rukavic z dračí kůže a začal se ztrácet v jednoduchém, osvěžující rytmu lektvarnictví.

O pár hodin později, když dokončil lektvar, držel jej proti světlu, pozoroval půlnoční modř a sledoval, jak se ochlazuje. Poznamenal si své připomínky a dal lahvičku stranou pro další testování. Pak si sbalil zbytek svých přísad, poslal kotlík do dřezu a nakonec za sebou laboratoř zamkl.

* * *

Harry seděl bokem ve svém vínově červeném křesle, svazek účtenek v jedné ruce, samoplnící brk v druhé a některé formuláře na klíně, papíry rozházené po celé podlaze.

"Nějaký pokrok?" Tázal se Severus a nalil si šálek čaje z podnosu, který se objevil na konferenčním stolku hned u vchodu.

"Jsem v polovině června," zamumlal Harry a lehce si poklepával brkem po bradě. "Nemyslel jsem, že budeš chtít, abych udělal tvé účty i před svatbou. Bavil ses v laboratoři?"

"Bavil?" zopakoval Severus, ochutnával ten nedostatečný popis dne na svém jazyku.

"Hádám, že preferuješ nějaký sofistikovanější termín." Harry vzhlédl s úšklebkem. "Mohu se tě na něco zeptat?"

Severus sklonil hlavu, nepochybně zvědavý na to, co by chtěl Harry vědět a udělal několik dalších kroků do místnosti.

"Mám tu účtenku z Potageova Kotlíkového obchodu, není na ní, za co je...?" Harry mu ji podal pro kontrolu a Severus viděl sám sebe, jak s frivolním aktem pomstychtivosti tenkrát vtrhl na Příčnou ulici hned po uzavření jejich manželství.

"Nůž," odpověděl Severus krátce, schválně nedodal, že to byl nůž s diamantovým okrajem, ideálním pro krájení, kostičkování a další delikátní přípravu ingrediencí, nicméně to nebylo něco, co by potřeboval.

"Pro tvé vaření?" objasňoval Harry, šťastně se usmál nad Severusovým kývnutím. "Skvělé, tak to půjde do nákladů související s prací. Vrátí se nám daně."

Severus ustrnul mezi úlevou, že Harry zřejmě nehodlá dělat nedůvěřivé scény, a mezi lhostejností nad tím, jak někdo může mávnout rukou nad takovou částkou. Rozhodl se pro lhostejnost, i když nedokázal potlačit náhlé vzrušení a vzplanutí, když se Harry posunul a jeho svetr odhalil tenký pruh plochého břicha.

Harryho pozornost byla opět zaměřena na kousky papíru, vytvářel hromádky po celém křesle, posílal účtenky do jedné složky líným pohybem prstu nebo, jak Severus předpokládal, bezhůlkovou magií. Jedna složka byla dokončena, roztočil papíru ve víru, čísla pronikala do vzduchu a sama se zapisovala do formuláře.

"Myslel jsem, že jsme se dohodli, že se nebudeš namáhat," poznamenal Severus, a díval se skrz Harryho z okna, jako by ho odpověď vůbec nezajímala.

Harry zmateně otočil hlavu doprava a doleva. "Není to namáhavé."

Frustrující bylo, že pro Harryho toto tvrzení mohlo být pravdivé a přesvědčivé. Takže se místo dohadování usadil do svého křesla s knihou, natáhl nohy směrem ke krbu a vyhýbal se Harryho účtenkám.

* * *

Harryho nemoc byla téměř u konce, léčitel Harrymu věnoval poslední diagnostickou prohlídku a Severus překonával hlubokou únavu svých kostí z nedostatku spánku a z neobvykle nadměrné stimulace určitých částí své anatomie. Harry měl stále výdrž šestnáctiletého puberťáka, i když se Severus domníval, že přeci jen by ho mohlo tolik orgasmů unavit. Usínal s rukou položenou přes Harryho tělo, ruce sepjaté těsně kolem zápěstí tak, aby se probudil při prvním náznaku Harryho záchvatu paniky.

Ale dnes v noci se neprobudil okamžitě, spánek zatemnil jeho smysly s intenzitou, která značila únavu ze dvou válek, které přežil, a když konečně překonal tu hranu, Harry seděl na kraji postele. Málem se natáhl, ale pak si to rozmyslel a chtěl vědět, co Harry obvykle dělává předtím, než začne vyšilovat. Oči nechal sotva otevřené a zdržel se jakéhokoliv pohybu, pozoroval mladšího muže, shrbená záda, svěšená ramena a skloněná hlava. Obraz utrpení.

Nepřekvapilo ho, když se Harry začal třást jako osika, cítil chvění přes matraci postele. Ale Harry nevstal, vrátil se do postele, natáhl se tuhý jako prkno vedle Severuse, než se posunul blíž a přitiskl své chvějící tělo k lektvaristovi.

"Severusi?" zašeptal. "Severusi, prosím, probuď se. Probuď se, prosím." Harry se přitiskl ještě blíž a třes se stal intenzivnějším, ale Severus předstíral ospalý sten a pohřbil se hlouběji do polštáře. Harryho zoufalé zakňučení znělo jako jeho jméno.

Harry se posunul a Severus si myslel, že odejde. Neodešel. Harry opatrně sáhl za sebe a hledal Severusovu ruku, zatáhl za ní, dokud nebyl opět v bezpečí Severusova objetí, jejich těla natisklá na sebe bez palce prostoru mezi nimi.

"Severusi?" Pokusil se znovu Harry, mnul palcem Severusův dráždivý bod, a jeho tělo sebou cukalo. "Prosím."

Harry lákavě tlačil svůj zadek proti Severusově rozkroku, jeho penis se kolébal mezi svalnatými stehny a jeho tělo ho zradilo ve předstírání spánku. Zabručel, zesílil sevření mladšího muže a začal houpat boky. Dokonce i ten malý kontakt stačil k vyvolání Harryho úlevy, i když napětí v jeho těle se nezmenšilo.

"Obtěžuješ mě ve spánku?" zeptal se Severus, uvolnil ruku a jemně pohladil černé chloupky mezi Harryho pupíkem a rozkrokem.

Obvykle nemluvili, bezdeché polibky a ztvrdlé kalhoty byli jedinou formou komunikace, a tak si nebyl jistý, jestli Harry odpoví, jestli vůbec je schopen vytvořit v takovém stavu souvislou myšlenku.

"Nechci být sám," Harry otočil hlavu a šeptal mu proti krku. "Prosím, neodcházej."

"Nemám to v úmyslu. Pšt, to je v pořádku," slíbil Severus, uklidňoval vyděšeného mladíka, když sebou v jeho sevření škubl. "Co chceš?"

"Prostě mě drž…?" zeptal se Harry, stulený proti jeho hrudi, a Severus mu kývl proti hlavě. "Nebo můžeme-" zarazil se. "-chceš-li."


"Zítra musíš brzy vstávat. Musíš se vyspat." řekl Severus. A i tak učinil. Možná sex nebyl jediný způsob, jak Harryho uklidnit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama