DI - kapitola 36.- část I.

4. června 2018 v 19:34 | Elloii |  Desiderium Intimum
36. Za dveřmi ložnice

Část I.

Chci poděkovat všem za milé komentáře. Překlad si užívám, neboť sama nevím, co bude následovat dál. Rozhodně nehodlám přestat! :) Díky za nabídku pomoci při překladu, betuji si sama, a zatím mi to zcela vyhovuje, nicméně doufám, že v překladu nenacházíte moc chyb :)
Užijte si pokračování!

Vaše Elloii

You calm the storms, and you give me rest.
You hold me in your hands, you won't let me fall.
You steal my heart, and you take my breath away.
Would you take me in? Take me deeper now?

Cause you're all I want, You're all I need
You're everything, everything!*


Harry tu kdysi byl. Dvakrát. Pamatoval si to. Pamatoval si chladné, černé povlečení pod svými boky. Ale poprvé byl opilý a všechno, co se tehdy stalo, bylo nevýrazné a rozmazané, a po druhé… no. Po druhé dal Severusovi narozeninový dárek. Ale tehdy se nic jiného nestalo.

Možná to bylo i dobře.

Protože teď, když tady stál před tou širokou postelí a díval se na ni, cítil ve svém nitru vzrušení. A cítil, že to, co se pravděpodobně stane teď, nebylo tehdy vůbec možné.

Byla to dlouhá cesta. A těžká. Ale překonal ji. Byl tady a Severus se chystal… chystal se…

Ztuhl, když uslyšel tiché kroky muže, který se k němu zezadu přiblížil. V napjatém, chladném tichu se ozvalo zašustění šatů. Přivřel oči a snažil se odhalit okolí v tlumeném světle rozptýlených svíček.

Slyšel v uších tlukot vlastního srdce. A nedokázal se zbavit toho dojmu nereálnosti. Jako by všechno byl jen podvod. Sen. Vytoužený sen. Ta černá postel, ta záře svíček, tiché kroky, šelest… ne, dotyk hrubých šatů na jeho rozpálené kůži, když se Severus postavil za něj. Zdálo se, že čas přestal plynout. Všechny svaly se v Harryho těle napjaly. Čekal. Ale nevěděl, na co. Na dotyk? Na polibek? Na cokoliv, cokoliv!

A v té chvíli ucítil, jak se muž nad ním sklonil a přes jeho napjaté tělo přeběhl intenzivní záškub. Nekontrolovatelně se zachvěl, cítíc na krku teplý dech.

Teď měl absolutní jistotu, že ještě chvíli a… a nezůstane z něj vůbec nic, když smysly a pocity roztrhají jeho tělo.

Zavřel oči a vydal ze sebe přiškrcené, trýznivé, povzdechnutí, cítíc na své nahé kůži hrubé šaty Snapea stojícího za ním. Horký dech laskající ho na krku způsobil, že mu naskočila husí kůže. Nevěděl, co Severus zamýšlí, ale nesnažil se o tom přemýšlet, protože by se mohl zbláznit. Stačil mu jen dotyk. A teplý závan putující po jeho těle, když mu Severus stál košili z ramen, sundal ji z něho a odhodil ji na podlahu.

Jeho kůže toužila po dotyku a Harry se mimoděk opřel o chladné, vysoké tělo za sebou a nechal Severusovi ruce, aby se zbavovaly částí jeho oblečení. Muž mu stáhl kalhoty i slipy z jeho boků, a nechal je spadnout ke kotníkům. Harry, neotevírajíc oči, vytáhl nohy z bot a z kalhot. Chtěl si ještě sundat ponožky, ale už to nedokázal, když ucítil, jak se horký jazyk dotkl jeho krku. Vydal ze sebe hlasité zasténání.

Och, to bylo tak… tak…

Naklonil hlavu dopředu a nechal ten horký, vlhký jazyk přesunout se na šíji, neobvykle pomalu, jako kdyby chtěl důkladně poznat jeho chuť a zapamatovat si ji. Harry málem spadl na podlahu, když mu Severusovi dlaně spočinuly v pase a sjely dolů, na boky, a ještě níže… A nedokázal nezasténat, když se ty dlaně přesunuly dozadu, pevně sevřely jeho zadek a pomalu ho začaly rozevírat. Cítil na krku jemné kousnutí a jeho tělo se zachvělo bolestivou touhou.

A v tom okamžiku jedna z dlaní zmizela a po chvíli se dotkla jeho rtů, natiskla se na ně a donutila je se rozdělit. Severusův prst mu vklouzl do úst.

"Navlhči ho." Severusův hlas byl tichý a tlumený. A každé slovo jako by prořízlo ticho, které je obklopovalo.

Harry objal ústy štíhlý prst, mručíc potěšení. Chutnal něčím slaným a hořkým. A rychle pochopil, co to je. Jeho vlastní sperma, které předtím pokrylo mužovu ruku. Už jen ta myšlenka mu vyvolala chvění v žaludku.

Chvíli po něm jezdil jazykem a důkladně z něho olizoval lepkavou tekutinu. Nesouhlasně vzdychl, když Severus vytáhl prst z jeho úst. Ale brzy si to rychle rozmyslel, když ucítil, jak mu muž klouže dlaní mezi stehna, dotkl se toho citlivého místa za varlaty a pomalu ji přesunul nahoru mezi rozdělené hýždě, dráždíc ho nehtem, a Harry měl na okamžik pocit, že brzo umře.

A v okamžiku, kdy Severus zastavil prst u jeho vstupu a začal ho masírovat rychlými pohyby, Harry si byl už naprosto jistý, že ještě chvíli a opravdu umře. Nebo shoří. Teď už mu bylo všechno jedno.
Zadržel dech, cítíc na krku kousnutí a vsouvající se Severusův prst. Otevřel ústa, lapal po dechu a sevřel oči ještě pevněji, jak se soustředil jen na ten jediný pocit.

Ach, jak moc mu tohle chybělo… Jak zatraceně moc!

Ale Severus mu nedovolil, užívat si tuhle chvíli příliš dlouho. Několikrát do něho vklouzl, pak vydal přiškrcený sten, jakoby se zbytek stěn jeho silné vůle prostě zhroutil, a úžasný pocit tepla, obalující jeho celý prst, ho celý ovládnul.

Vysunul se z Harryho, který otevřel oči, zaskočený náhlou změnou. Snape se posadil na postel a přitáhl ho na sebe. Harry se zachvěl, když se jeho rozpálená kůže dotkla chladného povlečení, a když ucítil žár mužova těla. Díky tomu se roztřásl netrpělivostí a vzrušením. Hrubý hábit otírající se o jeho kůži a černý plášť rozhozený okolo něco vypadaly tak… tak… zatraceně stimulující. Ale Harry nedokázal zastavit náhlou myšlenku, která překročila práh jeho mysli, a šeptala mu:

'Pomysli na to, jaké by to bylo pocítit na sobě jeho nahé tělo… Jaké by bylo cítit kůži na kůži…'

Velmi rychle na to ovšem zapomněl, když jeho šíji ovál teplý dech, a těsně nad sebou uslyšel temný hlas, který se zdál být tak blízko, jako by se rozezníval v jeho vlastní hlavě:

"Uvidíme, jak se ti to bude líbit…"

To? Co myslí tím…

Jeho kůže se dotkl vlhký jazyk a začal se toulat po jeho zádech.

Och, tohle!

Vyvrátil hlavu nahoru a vypustil ze sebe vzdech rozkoše. Jeho prsty stiskly povlečení a v té chvíli si pomyslel, že by udělal všechno, jen aby to nikdy neskončilo.

Severus lízal jeho ramena takovou chamtivostí, jako by chtěl ochutnat každý kousek kůže a Harry se pod ním mohl jedině svíjet a sténat do černé postele pod sebou.

Čerň, obklopen černou. Byla nad ním i pod ním. Jeho vlastní kůže se mu zdála tak bledá, tak jasná, tak… bezchybná v porovnání s ní. A on se s rozkoší poddal té temnotě, spadl do ní, a nechal se jí pohltit.

Narovnal záda, cítíc jazyk sunoucí se přes jeho páteř, od šíje a krku až ke kříži. A doprovázel ho teplý dech, který laskal jeho vlhkou kůži, ochladil ji a vyvolal nekontrolované chvění. Leč když dorazil až ke kostrči, zastavil se a odtáhl se od jeho těla. Harry pocítil náhlý nedostatek. Chtěl ještě, ještě…

"Ještě," zasténal do prostěradla. Jeho kůži ochladil závan vzduchu, jako by Severus zhluboka vydechl. Harry se napjal a čekal na jeho reakci. A po chvíli uslyšel odpověď nízkým, rozkazujícím tónem:

"Popros."

V první chvíli měl pocit, jako by se mu po těle začalo cosi plazit a mocně mu stisklo srdce.

Prahnul po tom. Chtěl to znovu cítit.

Nabral dech a zašeptal:

"Prosím…"

Jemný závan vzduchu. Ale tentokrát to bylo spíše jako tiché odfrknutí.

"No, tedy... Potter mě o něco prosí… Fascinující."

Ooo, ano…

Ten jazyk, ten neuvěřitelně horký a mokrý jazyk se pomalu dotkl jeho rozpálené kůže a Harry měl pocit, že se každou chvílí zblázní, když pomalu klouzal po jeho těle, stále níž a níž, až k jeho hýždím, dotírajíc do mezery mezi jeho půlkami. Už nedokázal udržet boky klidné. Samovolně se zachvěl a Harry cítil, jak se jeho erekce tře o hladké prostěradlo. Opět byl tvrdý, tak bolestivě, a každé následované otření hrozilo ztrátou jeho kontroly. Zvlášť, když se Severusův jazyk pomalu vsunul mezi jeho půlky a Harry ucítil, jak je muž roztahuje rukama a ten jazyk… ten jazyk… on… ACH!

Harry nedokázal zastavit výkřik, který se vydral z jeho úst, když ucítil teplé škádlivé olíznutí na svém vstupu. Měl pocit, že shořel a změnil se v popel, a v duchu si přál, aby to utrpení už skončilo. A nebo ne… udělal by cokoliv, aby Snape nepřestával!

Bylo to tak… Merline!

Když škádlení zrychlilo, Harry muset zatít zuby do polštáře, aby ztlumil výkřik. Jeho vstup pulzoval, prosil o uspokojení, a o to, aby se ten mokrý, horký, pálící jazyk do něho nakonec vsunul. Obával se, že každou chvílí přestane ovládat své reakce a roztrhne prostěradlo, které tisknul v pěstích.

Severus prostě… on ho prostě lízal…

"Aaaaach… Kurva!" zuřivě zaklel, a tisknul si zrudlou tvář do postele.

Merline, nemohl o tom ani přemýšlet, aby se jeho srdce nepokoušelo vyskočit z hrudi a krev v jeho žilách se nezměnila v lávu.

Náhle vše ustalo. Jazyk zmizel, Severus se odsunul, a Harry zalapal po dechu, když pocítil, jako by mu s křikem všechen vzduch z plic zmizel. Cítil závrať a nemohl otevřít oči, byl příliš zmatený tím, co právě zažil.

Oživil ho zvuk odšroubování víčka. Jeho tělo zareagovalo instinktivně. Zvedl boky a klekl si, vystavujíc své pozadí, ale neodtáhl tvář od polštáře, ani neodtrhl ruce od prostěradla.

V odpověď za sebou uslyšel ochraptělý Severusův sten. Zdálo se, že se mu ta pozice velmi líbila, podle jeho náhlého zrychleného dechu. Harry klečel, čekajíc na dotyk, na jazyk, na cokoliv, ale nic se nestalo. Nastala chvíle, jako zastavená v čase, plná ticha a nehybnosti. Začal se znepokojovat. Něco se stalo?

Pohnul se a otočil hlavu, aby se podíval na Severuse a uviděl, o co jde. Rozšířil oči, když spatřil ten hladový záchvěv, který viděl na mužově tváři.

"Co děl…?" Začal, ale jazyk odmítl poslušnost, když se na Severusových rtech objevil temný úsměv.

"Opájím se tím pohledem," odpověděl muž tiše.

Harryho tváře vzplanuly, když se snažil si představit, jak asi vypadal. Otočil zpátky hlavu a vtiskl tvář do povlečení. A náhle ucítil chvějící se dotyk Severusových dlaní, jak roztáhly jeho půlky. Leč po chvíli jedna z nich zmizela a Harryho kůže se dotkl závan magie. A v té chvíli hladký, štíhlý prst, pokrytý jakousi mastí, vklouzl do jeho nitra. Harry hluboce zasténal, jak se jeho svaly uvolňovaly a přál si, aby do něj Severus vstoupil hlouběji… Ale prst rychle zmizel a Harryho srdce se zastavilo v očekávání toho okamžiku.

A pak to ucítil.

Horká špička Severusova penisu se přitlačila k jeho vstupu. A pak ještě víc, ještě víc a Severus do něj vstoupil tak snadno, a s takovou potřebou…

Uslyšel hrdelní zabručení rozkoše, které se vydralo z mužových úst, když se do něj jeho tvrdý penis nořil milimetr po milimetru. A Harry v něm slyšel hlad, touhu a ještě cosi… Ale teď nedokázal pořádně přemýšlet. Ne, když cítil to neuvěřitelné, pulzující horko, nořící se do něj a otírající se o stěnu jeho nitra. Konečně se cítil tak naplněný, jako by dosud nebyl kompletní. A jen Severus ho dokázal tak dokonale vyplnit.

Muž do něj vstoupil hlouběji, jak to jen bylo možné. Harry cítil horká varlata na svém zadku a chtěl víc. Chtěl ještě víc! Věděl, že Severus chce taky víc. Cítil to v síle, s níž se mu mužovi prsty zatínaly do jeho boků. Harry si byl jistý, že tam zůstanou stopy, ale vůbec ho to netrápilo. Chtěl ty stopy. Chtěl, aby si ho Severus označil celého, označil ho za svého. A nedokázal ty myšlenky odehnat pryč, když sténal do saténového povlečení, vystavujíc svůj zadek ještě víc.

Severus vypustil pár dalších hrdelních zasténání a náhle se z Harryho vysunul, položil se na něj a zahalil jeho kůži horkým, těžkým dechem. Chvíli takto ležel, jako by se snažil dát dohromady, ale po chvíli Harry pocítil jeho teplé rty na svých zádech. Snape líbal a lízal jeho krk, lopatky, ramena a Harry musel zatnout zuby, aby ztlumil svoje ochraptělé sténání. Bylo to tak úžasné, že Harryho penis začal pulzovat ještě víc.

Severus se odtáhnul od jeho zad a pomalu se do něj vsunul a znovu ze sebe vydal ten zvuk hladové rozkoše, jakoby po tom prahnul, a nedokázal se ovládnout.

Harry cítil, jak se Snapeova ruka ovinula kolem jeho hrudi a než se stačil zorientovat, muž ho chytil a přitáhl ho k sobě. Harry narovnal záda k jeho tělu, klečíc na posteli ve vzpřímené poloze a vzdychl, když ho omotala ještě druhá Severusova paže a přitáhla ho ještě blíž a tiskla ho na hrubý hábit.

Byl teď tak blízko něho. Málokdy cítil třes napjatých svalů pod látkou a… Merline! Harry mimovolně vypnul záda a vyšpulil zadek, když se v něm Severus začal pohybovat ostrými, rychlými pohyby. A bylo to tak… tak… OCH!

Zvuk, který se ozval z jeho hrudi, byl jedno dlouhé zasténání, vibrující v rytmu Severusova píchání. Přesunul ruce za sebe, snažil se šátrat a natrefil na látku šatů. Zabořil do nich prsty a cítil, jak se pod těmi šaty pohybuje tělo. Uvědomil si, že jeho ruce spočívaly na Severusových bocích, které k němu přirážely v závratném tempu. Cítil pod prsty jejich sílu a rychlost, když bičovaly jeho hýždě a pohybovaly se vpřed a vzad takovou rychlostí, jako kdyby ho chtěly zničit, změnit v popel.

A pak zaslechl hlas. Ochraptělý, dychtivý hlas u svého ucha:

"Ano, přesně tak, Pottere. Chci, abys sténal a svíjel se. Chci tě rozdrtit na kousky, chci, abys kvílel a prosil." Severus posunul svá ústa ještě blíž a zašeptal mu do ucha, a Harry měl pocit, jako by ten nízký, temný hlas byl přímo v jeho mysli. "Tak tě ošukám, že už nikdy, nikdy nebudeš chtít nikoho jiného."

A Harry se svíjel a kňoural, jak ho v mysli slova udeřila a vlila se přímo do jeho erekce, a cosi v jeho nitru toužilo zařvat, divoce vít a bojovat. A nedokázal zastavit to monotónní, vibrující, toužící zasténání, když horká špička penisu narážela zas a znovu do jeho prostaty.

"Hlasitěji," Rozkaz byl ostrý a tak stimulující, že Harry automaticky začal sténat hlasitěji. V odpověď Severus znovu zrychlil a pevněji ovinul své paže, tlačíc ho k sobě takovou silou, jako by ho nikdy nezamýšlel pustit. "Ještě hlasitěji," opakoval a Harry měl pocit, že na chvíli úplně přišel o hlas. Ale vypadalo to, že se to Snapeovi líbilo, když jeho ucho ovál temný výdech zasmání.

Toužíc zastavit závrať, Harry zaklonil hlavu, opírajíc si ji o Severusovo rameno a teď ještě víc slyšel jeho těžké dýchání a vzdechy rozkoše. Cítil horký vzduch, který narážel do jeho krku. Cítil, jak se tělo za ním pohybuje. A cítil v sobě horko. Cítil plameny v místě, ve kterém se Snapeův penis třel proti jeho otvoru, stěnách, narážejíc do prostaty. Měl pocit, že ho tráví oheň a že ještě chvíli a ten požár pohltí celé jeho tělo. Severus se v něm pohyboval tak, jako by se nedokázal zastavit; a zrychlil ještě víc a víc…

A náhle se z něho vysunul, a vyšlo z něj těžké, hrdelní zakletí:

"Sakra!"

V té chvíli Harry pochopil, proč Mistr Lektvarů tak náhle přestal. Byl už tak moc blízko, a nechtěl se udělat tak rychle. Chtěl to prodloužit. Chtěl, aby to trvalo déle, a déle a…

Když si to Harry uvědomil, jeho srdce zaplavila náhlá, nekontrolovatelná vlna hřejivých citů. Otočil hlavu a zamlženým zrakem se podíval na Severuse. Jeho tvář byla zrudlá a černé prameny vlasů se mu lepily na zpocené čelo. Ten pohled způsobil, že jeho srdce se zastavilo. Posunul tvář ještě blíž a políbil Severuse na to citlivé místo na šíji pod uchem. Uslyšel, jak muž na chvíli zadržel dech a ta jedna, viditelná reakce způsobila, že Harryho srdce zpívalo.

Znovu obrátil hlavu a zavřel oči, cítíc, jak se Snapeův stisk uvolňuje. Severus sundal ruce z jeho hrudi, ale pevně ho uchopil v pase a položil je dolů, zpátky na postel. Obrátil Harryho na bok, a sám se uložil za něj, opírajíc se o loket a přitáhnul si ho ještě blíž, pak zvedl nohu a znovu se do něj vsunul.

Harry vypustil hlasitý vzdech a nechal hlavu spadnout na postel. Severus kolem něj znovu obalil paže a Harryho napadlo, že asi nebude náhoda, že Severusova ruka spočívala přímo na místě, kde bilo jeho srdce... Byla chladná a byla na něm, cítil ji na své kůži a chtěl ji cítit víc. Neodkázal odolat. Zvedl ruku a položil ji na štíhlou dlaň. Otevřela se pod jeho dotykem. Omotal kolem ní prsty, stiskl ji téměř drtivou silou a přitáhl si ji k bradě, aby si ji co nejvíce přiblížil.

Obrátil hlavu a podíval se na Severusovu tvář, vzdálenou jen na několik centimetrů. A během každého zásunu musel přimět své oči, aby zůstaly otevřené, protože ten pohled na tu zčervenalou tvář, kterou měl nad sebou byla pravděpodobně ta nejkrásnější věc, jakou kdy viděl. Dokonce navzdory skvrnám a zamlženým brýlím, viděl na tváři potěšení. Viděl jeho vlasy přilepené na čele a na tvářích. Viděl planoucí a hořící oči, které se toulaly po jeho těle, a střídavě se dívajíc do jeho tváře. A vypadalo to, že ho nejvíce přitahoval pohled na penis, který pomalu klouzal do Harryho. Vysouval se a vsouval. Vysouval a vsouval.

Tentokrát do něj Severus vstoupil o něco pomaleji. A hlouběji. Nicméně i tak každý příraz dováděl Harryho ke ztrátě smyslů. Ale Snape vypadal, že se mu to líbí. Zdálo se že se mu líbí, jak se z Harryho vysunul skoro úplně, nechávajíc v něm jen špičku, a pak se zanořil zpět, celou svou délkou, až po kořen, cítíc, jak se jeho tvrdý penis prodírá přes těsný otvor.

A Harrymu se to také líbilo. A obzvláště se mu líbil okamžik, kdy mokrá, horká špička penisu, který ho vyplňoval, zasáhla ten citlivý bod v jeho nitru, posílajíc jeho smysly až ke stropu. A chtěl ještě víc. Chtěl ještě víc té blízkosti.

Zvedl hlavu a vpil se ústy na mužovu šíji. Uslyšel, jak Severus ze sebe vydal zasténání. Začal sát kousek kůže, cítíc v nose mužovu omamnou vůni: bylinky, zázvor, pižmo, pot a cosi ostrého, dráždícího… jako chtíč. Všechno se mísilo a udeřilo přímo do Harryho smyslů a instinktů. Harry cítil, jak se třese, cítil, jak plameny uchvacují celý jeho podbřišek, jak ohřívají všechny části jeho těla. Začal sténat do Severusova krku, aniž by od něj odtrhl rty. Ochutnával pot a cítil pod kůží rychlý tep. A soudě podle chraplavých, čím dál hlasitějších stenů muže, byl téměř na samém okraji.

A nakonec zasténal a prudce trhl hlavou, odtahujíc se od Harryho, jako by to na něj bylo příliš. Harry ucítil lehký úder do spánku. Syknul a zavřel oči, cítíc lehkou bolest. Severus se prudce narovnal a přitisknul si jeho hlavu pod bradou. Ale na tom teď nezáleželo. Jediná důležitá věc, bylo horko, které se v něm rozrůstalo, naplňovalo ho…

Harry náhle pocítil na svém spánku jemný dotyk teplých rtů. Přesně tam, kde byl udeřen. Otevřel oči, a jeho srdce, klusající šíleným tempem, poskočilo a zastavilo se.

Severus políbilo jeho tvář. Políbil jeho spánek. Políbil zraněné místo. Ne, to bylo tak… nepravděpodobné! To se nikde nemohlo stát, to je absolutně a bezpochyby… úžasné.

Snape od něj odtrhl rty a podíval se na něj s nevypočitatelným výrazem ve tváři, jako by kontroloval, zda je všechno v pořádku. A Harry věděl, že bude potřebovat spoustu času, aby si vzpomněl, jak se dýchá.

...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Idris S. Idris S. | 4. června 2018 v 23:18 | Reagovat

Oukej. *utírá si krev z nosu* Dočetla jsem tuto (takzatraceněkurevskyBoží!) kapitolu asi před deseti minutama a celou dobu se snažím vymyslet něco, co by dost vyjádřilo můj vděk za to, že to překládáš... 😂😂 No, hodila bych po tobě nobelovkou. 😁

2 Sara Sara | 4. června 2018 v 23:59 | Reagovat

Ak nedodáš čo najrýchlejšie pokračovanie, budeš ma mať na svedomí!!! Súhlasím ale s Idris S. Tá nobelovka by sa naozaj zišla :D

3 hanka hanka | E-mail | 5. června 2018 v 23:47 | Reagovat

tvuj předklad je absolutně brilantní.denně se dívám zda je další kapitola,tak mě dlouho nenapínej:-)diky.....

4 Lenushka Lenushka | 8. června 2018 v 18:22 | Reagovat

Fantastické. To je dobře, že plánuješ s překladem pokračovat. Jenom dobře :)

5 Karin Karin | 25. srpna 2018 v 21:50 | Reagovat

Při tyhle kapitolka jsem pomalu nedýchala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama