DI - kapitola 43. - část I.

31. srpna 2018 v 20:25 | Elloii |  Desiderium Intimum
43. Chuť, vůně, dotek

Část I.


If I could have just a moment of you
Would I be wanting more?
If I could have just a taste of you
Would I be addicted?
If I could have just a touch of you
Could I tear myself away*
* "Taste" by Lorna Vallings


Někdy, když snil, zdálo se mu, že snění je reálnější než realita. Že na tom není nic divného, když mu vyrostou křídla a on odletí. Že na tom není nic děsivého, když mu náhle zmizí země pod nohama, a on padá do bezedné propasti. Že na tom není nic divného, když cítí chladné prsty na bocích a vidí tmavou hlavu pohybující se mezi jeho stehny. Ne, něco takového je jenom divně… příjemné.

Harryho často navštěvoval tento typ snů. Zvlášť ten poslední. Proto mu nepřišlo nijak divné, když cítil, jak chladné prsty putují po jeho těle a následují je horká ústa. Nepovažoval to za něco nepřirozeného, vždycky měl takovéhle sny. Ne, bylo to tak nereálné, až…

…to bylo pravdivé.

Počkat, odkdy se sny stávaly realitou? Zvláště takovéhle sny.

Ne, cítil to čím dál výrazněji. Dotek prstů hladící jeho rameno a krk, stejně jako horké polibky putující po jeho páteři, stále níže a níže…

Pomalu otevřel oči, téměř jistý, že jakmile to udělá, všechno najednou zmizí, ale nic takového se nestalo. Stále cítil ten podmanivý pocit, nyní ještě výrazněji. V jeho zorném poli se objevil kousek nočního stolku. Ty jemně putující prsty se pohybovaly po jeho zádech, po kříži, až k jeho zadku. Harry zamrkal a snažil si vzpomenout, kde se nachází a co se děje. Ale než to stihl udělat, něčí ruka se usídlila na jeho noze, zatlačila na něj, donutila ho, aby ji ohnul, a začala mu hladit vnitřní stranu stehna, pomalu a jemně přesouvala prsty po jeho horkém těle. Chvění, které přeběhlo přes celé Harryho tělo, ho vzrušovalo a přivolávalo mu vzpomínky…

Byl ve Snapeově ložnici. V jeho posteli. A ta dlaň, to tělo ležící za ním, ta horká ústa, ochutnávající jeho kůži, patřily…

Hluboce si povzdechl, když prsty obtočily jeho penis uvězněný ve slipech, který na ten dotyk zareagoval téměř bolestným cuknutím. Harry zavřel oči a otevřel ústa, protože vzduch chtěl najednou uniknout z jeho plic tak, jako magie z hůlky. Za sebou slyšel Severusův těžký dech. Cítil, jak mu ta skvělá dlaň klouže po zadku a posouvá se za slipy. Pomalu začal otáčet hlavu a tiše vzdychal, díky těm příjemným pocitům. Látka se mu napínala na kůži, když ruka roztáhla jeho půlky a našla mezi nimi vstup. Od krku se mu odtrhla ústa, a Harry mohl otočit hlavu úplně. Zvedl víčka přesně v té chvíli, kdy do něj vklouzl dlouhý, vlhký prst.

Jeho tělo se chvělo, ale přesto nedokázal odtrhnout pohled od těch černých očí, které se do něj vpíjely, i když vše, co viděl, bylo rozmazané a zamlžené. Zvedl ruku a dotknul se tváře nakloněné nad ním, na kterou dopadaly, dlouhé prameny temných vlasů. Ten pohled v něm vyvolal vřelý výbuch radosti a nedokázal zastavit ospalý úsměv, který se mu objevil na rtech.

"Dobré ráno… Severusi," řekl tiše a cítil, jak se v něm mužův prst pomalu pohybuje. Snape se v odpověď naklonil níž k jeho spánku a zašeptal:

"Nemluv…"

Odtáhl se a chvíli se díval na Harryho, jako by se snažil zapamatovat jeho rozcuchané vlasy, zamlžené, ospalé oči, jasnou, rozzářenou kůži a jemný úsměv na jeho tvářích. Harry se na něj díval, pohlcoval každý kousek jeho tváře, a nemohl uvěřit tomu, že je to skutečné.

Ano, bylo to skutečné. Nezdálo se mu to. Poprvé se vzbudil a Severus ležel vedle něj. Poprvé po probuzení mohl cítit jeho blízkost, mohl vidět jeho tvář nakloněnou nad sebou, mohl cítit, jak leží vedle něj, a neodešel od něj během noci, jak měl ve zvyku. Poprvé s ním chtěl být Severus při probuzení a to vědomí způsobilo, že mu krev začala cirkulovat ještě rychleji než doposud.

Přesunul dlaň z tváře dolů, dotýkal se tenkých rtů, které se pod jeho dotykem rozdělily, a jeho prsty využily pozvání a zanořily se do teplého nitra Severusových úst. Ten pohled byl tak neuvěřitelný, že musel zadržet dech, když spatřil, jak se Severusovy rty sevřely okolo jeho prstu, a ten neskutečně horký jazyk po něm klouzal a dělal kolem něj vlhké kruhy. Měl pocit, že Snapeova ústa dokážou vytvářet žhavé vlny, které se přemisťují po celém jeho těle a naráží do neobvykle citlivého místa v jeho podbřišku. A síla těch vln se zvětšila ještě víc, když Harry pocítil kolem prstu vibrace Severusova mručení, které přebilo veškeré myšlenky v Harryho mysli.

Všechny tyto pocity o něco zbledly, když do jeho těla vnikl druhý prst. Z Harryho úst vyšel hlasitý vzdech, který nedokázal zastavit, a který byl stále hlasitější a hlasitější, když se v něm Severus začal oběma prsty pohybovat, nejprve pomalu, ale s každou chvilkou, se kterou se jeho svaly uvolňovaly, zrychloval. Harry zvedl ruku a přesunul ji přes černé, jemné prameny, zastavujíc ji na Snapeově krku, který se v té chvíli naklonil a zaútočil ústy na jeho hladkou hruď. Harryho oči se obrátily v sloup, když pocítil kousnutí na své bradavce, a pocítil ten vlhký jazyk všude na hrudi s téměř hmatatelnou touhou, jako by ho Severus už příliš dlouho toužil ochutnat, jako by čekal na tuhle chvíli celou noc a teď k němu konečně mohl přiložit své rty a celého ho pohltit. Celého.

Harry se svíjel a sténal, nedokázal se vymanit od těch chamtivých úst, a ani nechtěl, ale všechno to bylo příliš… příliš… už nemohl… prostě nemohl! Severusova ústa byla všude, laskala každý kousek jeho kůže na jeho hladké hrudi, kousal ho do ramene a krku, nechával za sebou mokré značky, a každý záchvěv horkého, zrychleného dechu na jeho vlhké kůži způsoboval, že v chlapcových žilách plynulo vzrušení tak silné, že měl pocit, že ještě jeden takový záchvěv, a on to nevydrží a exploduje.

Slyšel a cítil na sobě Severusův těžký, zrychlený dech, a to navzdory tomu, že jeho vlastní steny téměř přehlušily všechno ostatní. Skoro vydechl úlevou, když se ty prsty odtáhly, a Snape se o něco odsunul, jako by pro něco sahal, ač od něj ani na chvíli neodtrhl rty. Zdálo se, že tohle byla poslední chvíle, kdy mohl nabrat dech, než Severus… než on…

Oh ano! Přesně tak!

Skoro vykřikl, když pocítil, jak se do něho vsouvá cosi horkého a kluzkého, a Severusovy prsty se zaťaly do jeho boků jako drápy. Ano, miloval to, chtěl to, chtěl, aby se do něj Severus dostal ještě hlouběji, ještě víc, chtěl ho ve svém nitru cítit celého, jak nejvíc to šlo. V něm. Co nejvíc jeho chuti, jeho vůně, jeho dotyku. Všude. Všude, kde jen mohl dosáhnout.

Když se teplá varlata dotkla jeho zadku a mužův pulzující penis ho naplnil celý a Harryho nitro se přizpůsobilo jeho rozměrům, Severus se v něm začal pohybovat pomalými, táhlými pohyby.

Rty, které si prokousávaly cestičku přes jeho krk, zmizely ve chvíli, kdy Harry zvedl zamlžené oči, a podíval se do Severusovi tváře, nacházející se jen pár centimetrů od něj. Černý pohled se ponořil do jeho široce otevřených, zelených očí a sledoval každý, i ten nejdrobnější výbuch potěšení, který přes Harryho obličej přelétl. A zdálo se, že se v těch černých očích objevil záblesk triumfu, když penis narazil do toho nejcitlivějšího místa v jeho nitru, a Harry otevíral ústa a skoro umíral potěšením, když ze sebe vydal dlouhé, vibrující "Oooooooooch". Severus očima hltal každé zamračení, které se objevila na jeho tváři, každý záchvěv rozkoše, každý okamžik, ve kterém Harryho oči byly větší a lesklejší, s rozšiřujícími se zornicemi.

Nasycen tím pohledem, se Severus naklonil ještě blíže a napadl ústy Harryho tvář ponořenou do agónie rozkoše, a jeho rty se zdály být ještě teplejší než předtím, jestli to vůbec bylo možné. A byly ještě chamtivější. Jako by trpěl hladem a teprve teď se mohl najíst. A Harry mu umožnil ochutnat každý kousek své rozpálené kůže. Teď, když neměl brýle, měl Severus všude přístup a líbal jeho spánky, čelo i víčka. A dokonce i nos. Víc a víc, nekonečně, jako by neměl dost a toužil po víc, ještě více Harryho ochutnat. Trochu natočil hlavu a políbil mu tvář, ucho a okolí. Tak jako by se snažil všechno důkladně ochutnat a tu chuť si zapamatovat.

Merline, kolikrát si Harry ve svých snech představoval, že ho bude Severus líbat takovýmhle způsobem. Jemně. Trpělivě. Líbat ho a lízat, způsobovat mu potěšení. Kolikrát toužil, aby ho muž políbil, díval se na něj, byl v něm, ne jen svým penisem, ale i pohledem, dechem… a myslí. Cítil, že se začíná chvět, že cosi v jeho nitru se rozpadá a začíná se s ním dít něco divného. Přicházel, s každým dalším přírazem byl blíž, vlna zaplavovala jeho bedra a hruď, vyrazilo mu to dech z plic a stisklo hrdlo, oči ho pálily.

Další příraz a další polibek na rozpálenou tvář. Mužův dech laskal vlhké kousky jeho kůže, na kterých spočinuly ty tenké, smysly zbavující rty. Jemné laskání padajících pramenů vlasů na své kůži.

Severus na něm a v něm. Ponořený, rozpálený, ztracený v Harrym.

To bylo moc, už nemohl vydržet, už nemohl… už…

Z jeho hrdla vyšel dlouhý, ochraptělý sten:

"Severusiiii…"

Už nedokázal kontrolovat své tělo, které se napnulo, zaplavené žárem, který ještě nikdy nezažil. Všechny svaly se napjaly a penis mu téměř bolestivě pulzoval, stříkajíc ze sebe proudy spermatu, které přistály na černé posteli. Měl pocit, že brzy splane, že všechno je to příliš dobré, že nic nemůže být tak příjemné.

Když ho nakonec orgasmus propustil ze svých silných spárů, a on skončil, neovladatelně se třásl, padl na postel a pak pocítil, jak se Severusova dlaň ovinula okolo jeho penisu a setřela ještě teplé sperma. Harry se snažil otevřít oči, ale nedokázal to, měl pocit, že nemá sílu pohnout ani palcem u nohy. Vlny orgasmu odplynuly, ale cosi v něm se stále chvělo, stále se rozpadalo a vzplálo na novo, utahujíc mu smyčku kolem krku, jelikož měl stále velké problémy s dechem.

To všechno bylo tak… tak…

Lehce se zachvěl, když ucítil Snapeovi dlouhé prsty, jak mu rozmazávaly po zádech teplé semeno, leč po chvíli nahradil prsty horký jazyk, který se pomalu posouval po kůži a opatrně slízával každou kapku.

Chvění zesílilo a Harry nevěděl, jestli se třese on, nebo celý svět. Soustředil se na Severuse, který, hluboce vrníc, slízal všechno z jeho zad a pak začal přirážet ještě rychleji, zatínal prsty do jeho měkkého těla a tisknul zuby do jeho nahého ramena. Chvíli tak pokračoval, přirážel rychleji, a mocněji, čím dál víc, až na konec…. ztuhnul, napjal se a vydal ze sebe dlouhý, přidušený sten, a jeho pulzující penis naplnil Harryho žárem a sladkostí. Chutí, vůní a Severusovým horkem. Jeho esencí.

Cítil, že jeho srdce nikoliv zpomalovalo, ale zrychlovalo, rostlo a tlačilo se na jeho plíce, až sotva lapal po dechu. A ve chvíli, kdy se tělo za ním uvolnilo a opadlo, hluboké povzdechnutí oválo jeho rameno, a vlhká, hřejivá erekce z něho vyklouzla, zanechávajíc ho tak… prázdného…

…Harry vybuchl náhlými, rychlými vzlyky. Neměl ponětí, co se s ním děje, nedokázal to zastavit. Přitiskl si dlaň k ústům a skryl tvář do polštáře, přál si zastavit vzlykání, ale nedokázal to, nedokázal zastavit slzy, které mu stékaly po tvářích a vsakovaly se do černého hedvábí.

Ne, nemůže se takhle chovat… Co to dělá? Musí přestat. Okamžitě přestat! Co si o něm Severus pomyslí? Co, když…

"Pottere…" Severusův hluboký hlas způsobil, že Harry téměř zpanikařil, neschopen přestat vzlykat, ani nedokázal odpovědět. Úplně ztratil kontrolu nad tím, co se s ním dělo.

Ne, Snape ho nemůže takhle vidět! Musí se uklidnit! Přestat se chovat jako…

Ale nestačil dokončit myšlenku, protože jeho mysl naplnilo překvapení, když na rameni pocítil jemný, leč pevný dotyk Snapeovi dlaně, která se ho snažila odtrhnout od polštáře a otočit k muži. Chvíli odporoval, nechtěl, aby ho muž viděl v takovém stavu, ale po nějaké chvíli se poddal, protože už neměl sílu se bránit, neměl sílu bojovat. Poddal se těm silným pažím, které ho otočily, a Severus mu vsunul pod záda dlaň, přesunul ji na jeho krk a zastavil ji ve vlasech. Dlouhé prsty ho hladily po vlasech, přesouvaly se mezi vlhkými prameny. Celé jeho tělo se třáslo tlumenými vzlyky, které jako by ho trhaly zevnitř na kusy.

"Shhh," zašeptal Severus, klidný a uklidňující. Tak, jako by mluvil s vyděšeným dítětem. "Shhh…"

A Harry, vtulený v Severusově ochromujícím teple, obalený jeho vůní jako v kokonu, se pomalu uklidňoval. Vzlyky se měnily v jednotlivé dechy, které ještě nějakou chvíli otřásaly jeho tělem, ale čím dál méně, až zanikly úplně. A nastalo ticho. Vyplněné jedině dvěma dechy. A vířícími myšlenkami.

Harry si hluboce povzdechl, snažil se poskládat všechny pocity a porozumět, co se s ním stalo. Cítil se tak zostuzený náhlým výbuchem, přemýšlel, jak se teď vůbec může podívat Snapeovi do tváře. Jeho srdce stále pracovalo zrychleně, a vibrace celého jeho těla pomalu zanikaly, když ho muž pustil ze stisku a dovolil, aby jeho hlava dopadla na polštář.

Harry neměl na výběr. Pomalu otevřel oči a očekával, že uvidí ve tváři, nakloněné nad ním, jízlivý úsměv, znechucený škleb, ale určitě nečekal, že uvidí… znepokojení. Severusův obličej byl skrytý ve stínu volných hedvábných pramenů vlasů, ale zdálo se mu, že vidí jeho široce rozevřené oči a hlubokou vrásku mezi jeho obočím.

Och, bylo mu tak trapně. Co měl říct? Jak to vysvětlit?

"Já…" začal nejistě, v podstatě sám nevěděl, co chce vlastně říct. "To nějak samo. Nevěděl jsem… nechtěl jsem. Já jen…"

"Já vím," zašeptal Severus.

Ta jednoduchá tichá slova způsobila, že Harry zmlkl, a jeho srdce zalila vděčnost tak hluboká, že se téměř rozpustil úlevou. Severus rozuměl. Nehodlal se mu posmívat. On… díval se na něho takovým způsobem, a měl Harry pocit, že takový pohled nikdy neviděl. Zdálo se, jako by ho obalil a kolébal. Ten pohled byl tak hluboký, příliš hluboký. A skutečně nepotřeboval žádná slova, aby cítil tu sílu, která z něho vyzařovala. Síla a ještě…

Jistota.

Usmál se.

Nic víc nepotřeboval.

***
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucky Lucky | 31. srpna 2018 v 20:44 | Reagovat

Krásná něžná kapitola. Zhltala jsem ji na jeden nádech. Jak by taky ne, celý týden jsem se jí nemohla dočkat. Děkuji za krásný zážitek.

2 Idris S. Idris S. | 31. srpna 2018 v 21:10 | Reagovat

Oplakala jsem to společně s Harrym. Divný a krásný. Děkuji, Úžasňáku Elloii :)

3 Sara Sara | 1. září 2018 v 12:17 | Reagovat

Usmiala som sa.
Nič viac som nepotrebovala...

4 Karin Karin | 1. září 2018 v 20:35 | Reagovat

Tahle kapitolka je nádherná Harryho pocity krása.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama